Fotím rodiny, páry, přátelé, děti a těhotné. Samotné focení probíhá venku v přírodě v místě, kde které si můžete sami zvolit.Pro děti je lepší, pokud focení probíhá ve známém prostředí, rychleji se rozkoukají a do focení se zapojí. Proto klidně přijedu za Vámi na zahradu, na Vaše oblíbené místo na louku nebo třeba k řece.

 

Nejlépe se fotí v podvečer při západu slunce, kdy je nejlepší světlo, ale nebráním se i jiné denní době. Samozřejmě záleží na počasí, ale déšť nebo sníh pro mě není překážkou. 

 

Focení probíhá v příjemné atmosféře, většinou je to formou procházky nebo posezení na u řeky, v lese nebo třeba na louce u mlýna. Časově nemám focení nijak omezené, ale fotím zpravidla 1 až 3 hodiny. 

 

Celkem ode mě obdržíte 10 - 30 fotografií  na USB disku a 10 vyvolaných fotografií na prémiovém matném fotopapíře. Vše zasílám poštou nejpozději do 2 týdnů od focení. 

 

S sebou na focení beru také polaroid Instax Wide 300, a vy si tak můžete přinést fotografie rovnou domů. Je to krásná památka do rodinného alba nebo třeba velká radost pro babičku. 

 

Pro malý souhrn portrétní focení zahrnuje: 

  • 1 - 3 hodiny venkovního focení 

  • 10 - 30 fotografií v online galerii

  • 10 vyvolaných fotografií

  • fotografie z Polaroidu, které si odnesete hned domů 

  • Doprava v rámci jihočeského kraje

Cena: 1 500 Kč

Portrétní focení