top of page

KATEŘINA Š.

Profesionální a přátelské chování fotografa a jeho manželky. Pomohli nám se vším, včetně přípravy a koordinace. Určitě to nebylo naše poslední focení :)

LUCIE P.J.

Skvělý přístup, komunikace. Protože focení probíhá ve známém prostředí, užil si focení i syn. Z fotek jsme nadšení.Můžeme jen doporučit.

MARTINA V.

Super spolupráce a fajn 
fotograf.Krasne fotky.Dekujeme moc

EVA L.

Skvělá spolupráce na profesionální úrovni. Během chvíle dokázali krásné foto :-)Doporučuji

PETRA CH.

Když jsme vybírali fotografa pro svou svatbu, že všech nabídek jsme si vybrali právě tohoto, a to zejména díky příjemné a sympatické komunikaci. Byl to jediný fotograf, který nenabízel své naprosto dokonalé fotky, ale naše skvělé fotky, jestli chápete jak to myslím. A přesně taková byla byla také spolupráce v den D. Pavel i byl moc příjemný zapadl do atmosféry svatby, program nijak nenarušoval, prostě vše dokumentoval tak jak to šlo. Při focení portrétů fotil opravdu nás, ne kousky pro své portfolio, čehož si opravdu cením. Do ničeho nás netlačil, nechtěl po nás abychom byli někým jiným... Vždy nevtíravým způsobem poradil, když bylo třeba, upravil i šaty.... A to vždy s úsměvem. Pokud bych znovu hledala někoho, kdo s námi má strávit náš den, vybrala bych si stejně. Jen u skupinových fotek by občas naší hosté trochu organizace potřebovali 😁 Na závěr bychom chtěli poděkovat za opravdu skvěle fotky, kterých dosáhl i přesto, že fotil zrovna nás ❤️

KATEŘINA U.

Super focení se skvělým Pavlem.  🤩 Moc jsme si to užili. Děkujeme a všem doporučujeme. 👍👌😀

1-240.jpg

ADÉLA N.

Hrozně moc děkujeme! Fotky jsou nádherný, už zase brečím :) jinak všude doporučuji, fakt jsem byla nadšená!

1-275.jpg

DENISA W.

Ahoj Pájo, na fotky jsme koukali večer a nevím jak vyjádřit to obrovské děkuji.Abych byla upřímná, tak hezčí fotky jsem od nikoho neviděla , než cos nám udělal ty. Máš obrovský talent a jsme strašně rádi, že jsi náš den mohl zachytit právě TY. Všude tě budeme doporučovat. Rádi jsme tě poznali s snad se ještě při nějaké příležitosti setkáme!

1-366.jpg

EWA D.

Mooc děkujeme za fotky . Jsou krásné a mají obrovský úspěch napříč celou rodinou.

1-8.jpg

JAN N.

Ahoj, prošli jsme si společně ty fotky, je to nádhera! Ještě jednou mockrát děkujeme za zdokumentování našeho svatebního dne :) 

1-171.jpg

Kristýna B.

Ve zkratce moc doporučujeme :-)

 

V delším pojetí:

Když jsem vybírala fotografa věnovala se mi Terezka trpělivě asi tři dny. Získávala si mě postupně svým milým naprosto čistým a ochotným jednáním. Snažila se mi vysvětlit věc, kterou chápu až teď zpětně. Že manžel nefotí dokonalé fotky které budou hvězdou pinterestu, ale fotí momenty, okamžiky, emoce. Říkala jsem si na začátku, no nevím nevím jestli to není zástěrka pro to, že pak fotky budou takové jen vyfocené, nijaké. Po tom co jsme prožili a viděla jsem fotky ale už vím, co tím myslela. Pavel nefotil fotky, nefotil ukázky své práce ani skvělé kousky do svého portfolia, které upraví 10 filtry a vystaví na svůj web. Fotil nás, takové jací jsme, tak jak se na sebe jeden s druhým díváme, fotil to co k sobě cítíme a to co jsme cítili v tu chvíli. Vyfotil úžasné množství okamžiků a "momentek". A jako bonus nám dal nádherné fotky z novomanželského focení, které by se s klidem vládci pinterestu mohly stát. Celý den byl na nás hodný, nesnažil se nás našroubovat do krkolomných pozic ale nejhezčí fotky vyfotil, když jsme si mysleli, že nefotí. Trpělivě běhal za každým svatebčanem a účastnil se všeho důležitého bez toho abychom ho museli "nahánět". Naprostou bombou pak byla ukázka fotek hned ráno po svatbě a rychlost dodání celých fotografíí. Pavel byl skvělá volba, které si myslím, že nemůže litovat žádná nevěsta, my litujeme jen toho, že jsme zatím nepoznali osobně jeho úžasnou ženu Terezku zároveň ale víme, že jsme se neviděli naposled. Na závěr ještě přidám dvě ukázky, které myslím mluví o tom, co jsem výše psala.

Děkujeme!

KRISTÝNA F.

Moc děkujeme za včerejší focení byl to šíleně chaotický den, ale pan fotograf i jeho žena se snažili udržet stále dobrou náladu.... Za nás můžeme jedině doporučit, úžasný lidský, přátelský a přitom profesionální přístup.

SOŇA D.K.

Moc sympatická dvojce, profesionální přístup plný skvělých nápadů. Moc děkujeme a vřele doporučujeme

JANA D.

Děkujeme za krásné fotky i super spolupráci. Pro naše děti bylo fajn, že nás nehnali časově a holky měly tudíž možnost se rozkoukat. Můžeme jedině doporučit;-)

PETRA H.

Úžasné focení, které jsme si užili celá rodina, včetně naší dcerky 😀Určitě doporučuji!!!

bottom of page