top of page

SPOLUPRACUJEME

Wooden Signs

 

 

www.woodensigns.cz - dřevěné dekorace

Monča vyrábí dřevěné cedule se svatební tématikou a českými názvy. Každý kus vyrábí ručně, tím pádem budete mít jedinečný originál. Navíc se nemusí jednat o jednorázovou dekoraci na svatební den, ale tyto dřevěné cedule můžou nadále zdobit Vaší poličku v obýváku, jako krásná vzpomínka. Vyrobí pro Vás uvítací cedule, harmonogram, jména novomanželů s datem svatby či směrovky. Je tak úžasná, že pro Vás vyrobí i cokoliv na přání. Pokud tedy plánujete svatbu v přírodě, na statku, v lese nebo ve stodole myslím, že by byla škoda toho nevyužít. Pokud si u Monči objednáte přes naše stránky, získáte 5% slevu na celkový nákup, stačí zadat do objednávky kód promo5.

1.jpg

Svatební koordinace - Monika Turkovská

http://www.woodensigns.cz/kopie-o-mne

odkaz na FB:

Svatební koordinátorka by vám měla pomoct s každou maličkostí, kterou vyžadujete. Může poradit s výběrem svatebního místa, naplánovat obřad, vytvořit harmonogram, sestavit svatební menu a naplánovat další aktivity společně s vámi tak, jak si přejete.

 

Ráda Vám pomůže splnit Váš sen a proměnit Vaše představy ve skutečnost. Ať už budete chtít koordinovat svatbu od začátku do konce, nebo pomoci pouze s částí plánování nebo se vám hodí pouze přítelkyně na telefonu – bude tu pro Vás.

Ve svatební den bude dohlížet, aby se harmonogram dodržoval tak, jak jste naplánovaly a svatebčané se cítili skvěle. Jejím cílem je, abyste si svatbu užili a měli krásné vzpomínky

Svatební koordinátorka je vaší pravou rukou k organizaci vaší vysněné svatby.

  • Facebook
cinematic-imagery-uHrJ_uVCfZI-unsplash.j

Makeup Kamila Vokrojová

Kamča je mladá talentovaná slečna, která umí úžasně nalíčit na jakoukoliv společenskou událost. Pokud se tedy chystáte na ples, čeká Vás focení s námi nebo svatba, neváhejte jí napsat, případně napište mě a domluvíme podrobnosti :-)

_DSC4711.jpg

Penzion u sv. Jana - Kraselov 

http://kraselovskydvur.cz

 

Pokud jste z Jižních čech a sháníte dokonalé místo pro svou vysněnou svatbu, pak je Penzion u sv. Jana jasnou volbou! V krásném uzavřeném areálu najdete nově zrekonstruovaný penzion, ve kterém můžete ubytovat až 20 hostů, kuchyň a prostornou jídelnu. Dále se zde nachází Dvorský sál, ve které můžete uspořádat jak svatební obřad, tak i hostinu a následnou párty. V areálu je spousta zákoutí, krásná kamenná zídka, pergola, rybník, parkovací stání pro cca 20 aut, garáž, hřiště a pro menší návštěvníky i trampolína. Obřad lze za dobrého počasí uspořádat na zahradě před penzionem, na louce, u rybníčku, možností je několik :-) Více informací najdete na webových stránkách penzionu.

Kapitola 1 - Přípravy (7).jpg

A&V svatby

https://floristika0.webnode.cz/

Odkaz na FB:

Aneta a Veronika jsou dvě kamarádky, si splnily sen založit firmu zabývající se přípravou a dekorováním svateb, rodinných oslav a dalších akcí. Dle společné domluvy Vám zajistí pozvánky,
výzdobu prostor, obřadu i vozidel, vytvoří pro Vás také svatební vývazky, květinové vazby, nebo připraví studený raut. Dále půjčují různé dekorace, a také mohou zprostředkovat půjčení stanů. Stačí napsat a domluvit se :)

  • Facebook
71111292_2287082374752912_78190474390751
bottom of page