1-329.jpg

Svatební focení

CELÝ DEN

Jelikož nejsem zastáncem časově omezených balíčků, můžete se mnou počítat již od ranních příprav nevěsty a ženicha až po večerní focení při západu slunce. Pokud novomanželé chtějí, tak zůstávám déle a fotím i večerní párty.

Během celého dne se snažím zachytit jedinečné momenty, emoce a zdokumentovat atmosféru svatby. Není to jen o stylizovaných pózách, ale zejména o zachycení neopakovatelných okamžiků. Snažím se do Vašeho dne příliš nezasahovat, mým stylem je co nejlépe zapadnout mezi ostatní hosty. Fotím na dva fotoaparáty, abych mohl pohotově reagovat na různé situace. 

Na Váš svatební den Vám zapůjčím polaroid Instax Wide 300. Do dvou dnů od svatby Vám zašlu několik fotografií na ukázku. Zbylé snímky můžete očekávat do 6 týdnů od svatby. Jsem zastánce toho, že by fotografie měly skončit na papíře, proto ode mě obdržíte také 30 vyvolaných fotografií na prémiovém matném fotopapíře o rozměrech 13 x 18 cm. Samozřejmostí je sepsání smlouvy a faktura za platbu.

 

Pro malý souhrn, svatební focení zahrnuje:

  • Předsvatební péči 

  • Celodenní svatební focení (zpravidla 10 – 14 hodin)

  • Zapůjčení polaroidu Instax Wide 300

  • 250 – 400 upravených fotografií v online galerii

  • 30 vyvolaných fotografií ve formátu 13 x 18 cm

  • Dopravu v rámci ČR 

Cena: 17 500 Kč

Focení obřadu a portrétů novomanželů

Bohužel, doba je zlá a je mi jasné, že se může stát, že  jakéhokoliv důvodu nemůžete mít svatbu a tudíž i svatební focení celý den. Ale ipřesto chcete mít hezké fotky a krásné vzpomínky? Nabízím Vám tedy možnost zachycení obřadu a třeba svatební fotoprocházky. Počet fotek se pohybuje kolem 50 - 100, záleží na počtu hodin. Upravené fotografie dostanete v online galerii. 

Cena: 9 500 Kč